Jeśli szukają Państwo specjalisty, który przygotuje dla Was kompleksową wycenę mieszkania w Poznaniu, domu, kamienicy, działki, nieruchomości komercyjnej bądź innego rodzaju nieruchomości w stolicy Wielkopolski i jej okolicach, to BZM – biuro nieruchomości w Poznaniu jest miejscem, którego potrzebowaliście. Wycena przedsiębiorstwa to także jeden z segmentów naszej działalności. Usługi z tego zakresu świadczy u nas Rzeczoznawca Majątkowy Marcin Berus (nr upr. 4130), który przygotuje dla Państwa operat szacunkowy.

Wyceny nieruchomości dla potrzeb:

  • zabezpieczeń kredytu bankowego,
  • ustalenia podatku od spadku czy darowizny,
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • zniesienia współwłasności,
  • zamiany, sprzedaży czy negocjacji,
  • innych celów indywidualnych.

Kilka słów od naszego rzeczoznawcy:

Jestem zrzeszony w Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego oraz wpisany na listę biegłych sądowych Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Gwarantuję fachowe i terminowe wykonanie prac na profesjonalnym poziomie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, standardami zawodowymi i kodeksem etyki zawodowej rzeczoznawców majątkowych. Zapewniam szybkie i terminowe wykonanie każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny.

Marcin Berus

Wycena mieszkań w Poznaniu i okolicach to oczywiście niejedyny aspekt działalności naszego Biura. Wśród usług świadczonych przez naszą firmą znajdą Państwo również m.in.: sprzedaż mieszkań w Poznaniu czy przeprowadzanie transakcji, takich jak zamiana mieszkania na dom. Polecamy również wyselekcjonowane przez nas działki na sprzedaż w Poznaniu. Doświadczony zespół składający się z profesjonalnego pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz rzeczoznawcy majątkowego jest do Państwa dyspozycji!